SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (kodi; 530/18 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjendioni JETI SHPK ka ne shitje banesen ne Gjilan , e cila gjendet Te rrethi ETC (bujana 2)

Banesa eshte ne katin e 5-te , ka 64.80m2 dhe ka keto renditje:

Sallon-kuzhine ,1 dhome gjumi , banjo ,terase (Toka nuk eshte e privatiozuar)

Qmimi per kete banese eshte 600 euro m2

-Per me shume informata kontaktoni ne numrat tane te telefonit;
046 121 033 / 121 030
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »