SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0055

Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë, e mobiluar, kati i 4. Banesa ka leje ndertimi, eshte ne gjendje shume te mire, dysheme të nxehtë parketi, balkon dhe dritare kah jugperendimi me shumë diell, parkingje dhe lojëra për fëmijë në oborr. Ambient i qetë dhe pa zhurmë. Banesa ka këto elemente: dhomë pritje, kuzhinë, tryezar, dhomë gjumi Korridor të madh, 1 banjo, 1 Ballkon...
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »