SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bane.sa 97m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
194510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi 0059

Shitet bane.sa 97m2. Banesa është tërësisht e mobiluar. Posedon dy dhoma të mëdha gjumi, sallon dhe kuzhinë, depo, terasë (ballkon) dhe korridor. Ka ndriçim te mjaftueshëm dhe nuk ka asnjë objekt tjetër afër që e pengon. Banesa përkthehet menjëherë pas arritjes se marrëveshjes. Banesa gjendet afër shkollës fillore Mihal Grameno, Në Objekt te Viva Fresh-it. Ndërtimi:Cima Construction.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »