SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne Gjilan (kodi ; 533/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
194521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK jep me qera banesen e cila gjendet ne Gjilan (perballe restaurant Luli)
Banesa eshte per ordinance.

Banesat kane keto renditje ;

Kati 1- eshte 78 m2, ka 2 dhoma , koridor , te mobiluara per zyre .
Kati 2- eshte 80 m2 dhe ka 1 dhome , banjo , wc dhe eshte me nxemje qendrore )

Qmimi sipas marrveshjes .

Per info me te holleshishme kontaktoni ne nr tel:
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mail adresen tone ;
jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »