SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË Komode të Lesna në Lagjen Kalabria 54m²
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
194540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në Lagjen Kalabria të Banesat e Lesnes, objekti përballë Laboratorit "Tirana Lab". Kati i 8-të. Sipërfaqja (54m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Trepezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar, ashensor funksional, derë sigurie me çelës në para hyrje, interfon, mirëmbajtje etj...

- Çmimi 47,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »