SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88.82m2 në shitje te Prishtina e Re.
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
194560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Prishtina e Re në objektin “Puhiza 2“.
Objekti ka një pamje shumë të bukur kah Qyteti I Prishtinës dhe ndodhet në një pozicion të tillë që nuk mund të ndërtohen objekte të tjera për ta penguar këtë pamje.
Banesa ndodhe në katin - sutereni S2, dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »