SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne rrugen "B", te "Royali"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
194561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese moderne me qira ne rrugen "B", te "Royali", kati i trete, me siperfaqe rreth 70m2, ka kete renditje:

-dhome te madhe me kuzhine
-nje dhome gjumit
-banjo dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 400 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
|044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »