SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan (kodi; 534/18)
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
194566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni I patundshmeris Jeti SHPK ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan (ne Kamnik)
Banesa eshte 46 m2 dhe ka keto renditje:

Sallon-kuzhine, banjo , 1 dhome te gjumit , ballkon + podrumin 6x4

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrat tane te tel;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mailin tone
jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »