SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 banesa ne Gjilan (kodi ; 535/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
194567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni I patundshmeris Jeti SHPK ka ne shitje 5 banesa .
Banesat gjendet ne Gjilan (Te agmia center )

Kati i pare ka 3 banesa .

Banesa nr 1 – eshte 180 m2 dhe ka keto renditje ;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz, ballkon + teras te madhe .

Banesa nr 2- eshte 124 m2 dhe ka keto renditje;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz.

Banesa nr 3- eshte 120 m2 dhe ka keto renditje;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz.

Kati 2- banesa eshte 137 3 dhe ka keto renditje;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz.

kati 5- banesa eshte 154 m2 dhe ka keto renditje;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz.

Per info me te hollesishme kontaktoni ne nr tane te telefonit
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mailin tone - Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »