SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me Qera ne Gjilan (kodi ; 536/18)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
194578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK jep nje banes me qera e cila gjendet ne qender te Gjilanit ( te Semaforat )
Banes aka rreth 80-90 m2 ,eshte ne katin e pare ,eshte e mobiluar dhe ka keto renditje;

Sallon-kuzhine ,1 dhome te gjumit, banjo dhe dy ballkona me pamje nga rruga kryesore.

-Per informata me te hollesishme kontaktonoi ne numrat tane te telefonit
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mailin tone Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »