SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te Posta e Madhe
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te Posta e Madhe
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë me hapsir të mjaftushme edhe per fjetje
*Banjo
*Koridor
Banesa është rinovuar me ngrohje qendrore , dritare dhe roleta te reja etj.
Prioritet: qiftat, familjar, studentet
Cmimi 260 euro
Code 10118
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »