SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira në Ulpianë për studente (f) e mobiluar 60 € për person
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
194583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira ne Ulpianë mbrapa AAK te furra Ulpiana,
Banesa ka 88 m2 dhe posedon:
-3 dhoma gjumi (me nga dy shtreter)
-Kuzhinë te ndame
-Banjo
-Ballkon.
Banesa është e pershtatshme per 6 studente ose vajza te punesuara (2 persona ne një dhomë).
Komplet e mobiluar,me nxemje qendrore (termokos).
Shpenzimet e ujit,mbeturinave,nxemjes dhe mirëmbajtjes mbulohen nga pronari.
Kati III.

Çmimi : 60 €/muaj +shpenzimet e rrymës.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »