SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit 2+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira ekstra banese ne lagjen Bregu i Diellit moderne e mobiluar komplet.
Banesa posedon ashensoret,ka ngrohjen e qytetit dhe hapesire te mjaftueshme perparkim.Gjendet ne katin e trete, 84m2.
Banesa ke kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 400€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »