SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet SuperBanesa me qera e tipit PentHouse në lagjen Mati I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
194591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Banesa me qera e tipit PentHouse e cila gjendet në një Lagje shumë të qet në Lagjen Mati I
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Katër dhoma të fëmijve me banjo dhe ballkona
*Dhomë per qift me garderobë Amerikane dhe banjo me kadë
Banesa është edhe në shitje
Cmimi me marrveshje
Code 10120
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »