SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banes në shitje në lagjen Bregu i Diellit te Standarti
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
194592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banes në shitje e cila gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin Dafina/ndërtim i Standardit. Banesa ka një kuadratur prej 75m2 dhe renditet në katin e dytë të banimit. Banesa ka një plan shumë funksional, është e orientuar në Jug/Perendrim e cila e bënë të mundur ndriçimin natyral. Banesa shitet me mobilje.
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë (ndaras nga Salloni),
*Dy dhoma të gjumit,
*Depo,
*Banjo,
*Wc,
*Ballkon,
* Garazh Private 17m2,
*Depo/Bodrum (afër Garazhës)
Çmimi 85.0000€ (I Diskutushëm)
Code 20094
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »