SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera ose shitje në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera ose shitje në lagjen Bregu i Diellit
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Dy banjo
*Dy Ballkon
*Dy korridora
*Shpajz
Cmimi 300 euro me qera dhe 70000 euro nshitje
Code 20093
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »