SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 12.50 ari truall afer Hotel Princi i Arbrit
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht
ID e produktit :
1946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 12.50ari toke afer Hotel Princi i Arberit ne Kodren e Trimave. Trualli eshte i pershtatshem per banim apo veprimtari biznesi, ploteson te gjitha kushtet urbanistike, rrugen e asfaltuar, ujin, kanalizimin, rrymen. Trualli eshte afer rruges kryesore me gjeresi 22 metra dhe posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 14.000 euro per ari

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »