SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, mbrapa ish Hotel Bacit, banesa gjendet ne katin e 3-te, 40m2, banesa mund te leshohet edhe per zyre, ordinanc etj.
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »