SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
194606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit te banesat e Standardit.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-2 Banjo
-Depo
-Ngrohje qendrore
-Garazh
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »