SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet toka ne llapnasell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
194622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes 14 Ari truall ne llapnasell ne hyrje te llapnaselles , trualli posedon rrugen katastrale dhe mund te ndahet ne 7 ari.bejm edhe ndrrim me banes ose me kerr deri 7 000 euro. Toka ka dokumenta te rregullta dhe ka leje per ndertim te shtepis ne flet poseduese bartja mund te behet te noteri menjeher. me nje qmim shum te volitshem tel. 044 199041
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049604962
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »