SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove afer Viva Fresh Store, afer qerdhes se shtetit, Banesa ka `1 Dhome gjumi , 1 sallon me kuzhine dhe tarasen, si dhe 1 Banjo WC. banesa ka nje plan shum te mire . ndertim i ri, nr tel 044 199041
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049604962
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »