SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia Shitet nderrohet
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
165 m²
Viti i ndërtimit :
2017
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
194629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne fush kosov nakarar 2 kateshe kati 1
Sallon me kuzhin
Banjo
Shpajz
Parahymje

Kati 2
3 dhoma gjumi
Banjo
Koridor
Nxemje qendore
Dhe nxemje alternative

Ndertim i ri
2.5 ari oborr
Me flet poseduse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044449605
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »