SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Shitet banesa ne lagjen Mati 1 84m2
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen e spitalit eshte afer shkolles "Pavarsia" , ka afer qerdhe ,84 m2 ,ne katin 7, ka dy dhoma gjumi ,sallon kuzhin ,dhe banjo te rregulluar uje 24 7 , liftin , ,
ballkon , qmimi eshte i arsyeshem ,eshte ndertim i ri , me shum info 044155776
Informata rreth publikuesit
ZAP
Burim
048212311
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »