SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
194659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 49m2 me qira ne "Qender" me saktesisht ne rr "Agim Ramadani"
Ndodet ne katin e pare, e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarise tuaj, ordinance, zyre, zhvillim applikacionesh (programim me staff te ngushte), etj
Posedon dy hapsira pune si dhe nje nyje sanitare, ka hapsiren e jashtme qe mund te shfrytezohet per reklamim te biznesit
Ofrohet vetem per afatgjate, me menyren e pageses permes para-pagimit
Vlen te ceket se ne mvartesi te veprimtarise tuaj, pronari investon afersisht 2000€ ne renovim te hapsires me planin e detajuar ne foto
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »