SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne "Lakrishte" ne kompleksin "Beni Dona Donika 2" ne nje lagje mjaft te favorshme
Ndodhet ne katin e dymbedhjete te banimit me ashensor funksional me chip, ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje piktoreske
Ofrohet ne dispozicion nga 1 Korrik 2018, me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349445711
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »