SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 54m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
194666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 54m2 netto me qira ne "Ulpiane" ne nje lagje mjaft te favorshme dhe te frekuentuar
Banesa ofrohet per banim ose per zyre(shkaku se eshte e pa mobiluar dhe e gatshme) ndodhet ne katin e peste, ndersa ka kete renditje- posedon dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhine dhe banjo
Ofrohet per qendrim afatgjate, familjare ndersa per zyre e pershtatshme per ordinance, beauty center etj
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »