SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 93m2 me qira ne Bregun e Dielit !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
194667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa moderna 93m2 me qira ne lagjen "Bregu i Diellit" ne nje pozite mjaft te favorshme te qete e te pershtatshme
Ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional e me pamje te bukur, Banesa ka qendrimin ditor, kuzhinen me truezari, dy dhoma te gjumit, banjo, depo
dhe garazhe (Garazhda nuk eshte e perfshire ne cmim, cmimi mujor per garazhde eshte 20€)
Eshte e sapo mobiluar dhe komplet e re ofrohet per qiradhenje per here te pare, vetem per familjare ose nderkombetare me qendrim afat gjate
Menyra e pageses permes nje qiraje avans depozite
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »