SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
194674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Kalabria, banesa eshte super e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim. Gjithesej ka 64m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 250euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »