SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Obiliq (kodi ; 537/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Mazgit –Obiliq.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ne kuader te shtepis jane edhe 35 Ari.
Shtepia ka keto renditje;
3 dhoma te gjumit, 1 banjo , 1 teras + 1 shup per dru ose gjesende tjera.
Vendi eshte shume I pershtatshem per biznes, gjendet vetem 10 km larg nga Prishtina.
Cmimi eshte 73.000 euro

-Per informata me te holleshishme na kontaktoni ne nr tane te telefonit ;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mail adresen tone Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »