SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
194676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne lagjen e spitalit ne rr. Muharrem Fejza tek shkolla Pavarsia , Banesa ka dy dhoma gjumi, dhoma e dites me kuzhine, koridor, dy ballkona, banjo ,e mobiluar tash se fundi .Gjithashtu ka garazhen per veture. Dhe leshohet per familjare dhe periudhe te gjate minimum 1 vit.
Banesa eshte e lire prej 5 Gusht 2018.
+383 45 49 99 49
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »