SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana me 60 metra katrore. Gjindet ne katin e 3.
Banesa ke kete renditje:

-dhome ndeje,
-dhome gjumi,
-banjo,
-koridore,
-ballkone,
-nxemje qendore.

Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »