SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88.5m² për shitje në Lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€79,650.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
88.5m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në lagjen e Muhaxherëve, në një objekt banesorë atraktiv me arkitekturë bashkëkohore, i veçantë për nga pamja dhe për nga funksioni. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit.

Objekti banesorë Kulla e Muhaxhereve është ndërtim i kompanisë DRILONI, gjendet në një lokacion mjaft të mirë në rrugën Jashar Salihu, rrethuar me hapësirë gjelbëruese.

Objekti ka një arkitekturë shumë të veçantë, ku i është kushtuar rëndësi ndriçimit natyral.
Materialet që janë përdorur në këtë objekt janë përzgjedhur me kujdes që t’iu garantojnë cilësi të jetesës.

Banesa është në katin e tretë (3) të banimit, orientimi Lindje. Hapësira prej 88.5m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, një depo dhe ballkon.

Organizimi i hapësirës është bërë në këtë formë:
○ Qëndrim ditor - 22.3m²
○ Kuzhinë - 4.9m²
○ Dhomë gjumi - 14.1m²
○ Dhomë gjumi - 8m²
○ Dhomë gjumi - 7.1m²
○ Banjo - 3.6m²
○ Tualet - 1.4m²
○ Komunikim - 7.8m²
○ Depo - 1.3m²
○ Ballkon - 3.2m²


Lokacioni: goo.gl/maps/MogNX5bxDdv 

Çmimi: 79,650€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa #kullamuhaxhereve
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »