SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te parku i qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
194693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qira te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati ose supermarketit Albi. Banesa gjendet ne katin e II , eshte e mobiluar ne tersi dhe ka ket rendirje
a 1 dhom e dites
b 3 dhoma gjumi
c 1 banjo
d 1 teras ka parku
Leshohet nga 1 Korriku 2018
mund te kontaktoni ne nr telefoni:
+383 44 377 450
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044 377 450
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »