SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te parku i qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
194699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qira te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati ose supermarketit Albi. Banesa gjendet ne katin e I , eshte e mobiluar ne tersi dhe ka ket rendirje
a 1 dhom e dites
b 2 dhoma gjumi
c 1 banjo

Eshte e lire nga 1 Korriku 2018
mund te kontaktoni ne nr telefoni:
+383 44 377 450
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044 377 450
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »