SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender 250euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
194700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne qender, rruga Fehmi Agani. Banesa ka 57m² eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine
»Dhome gjumi
»Ballkon
»Banjo
»Klime
»Hapesire parkimi
Cmimi 250euro

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »