SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË Komode në Bregun e Diellit të Banesat e Hinta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:51
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA komode me Qira në Bregun e Diellit Rr. Vëllezërit Gërvalla, tek Banesat e Hinta, afër rrugës Enver Maloku . Kati i 4-të. Sipërfaqja (60m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor

- Kuzhinë dhe Tryezari ndaras

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, ngrohje qëndrore me Termokos.

- Çmimi 250 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »