SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkojmë banesë luksoze për qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
194705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri bën ftesë për bashkëpunim, për një banesë luksoze me qera, për datë 20 korrik deri me 1 shtator.

Banesa duhet të ketë sallon me kuzhinë, banjo, 1 dhomë gjumi.

Banesa duhet të jetë luksoze, ku dhe pagesa bëhet extra.

Lokacioni i preferuar: Dragodan/Arberi

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në:
+377 45 610 444 (+Viber, Whatsapp)

|PEMA PATUNDSHMERI|
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »