SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
194706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana mbrapa AAK-se.
Banesa ndodhet ne katin perdhese dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire dhe munde te shfrytzohet per lokal,zyre ose ordinanc.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »