SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
194707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit te Qendra Tregtare.
Lokali ndodhet ne katin perdhese dhe eshte ne nje pozite shume te favorshme.
Banesa munde te ndrrohet edhe me nje banese 70-100m2.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »