SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Arberi 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia afer komunes se re.Banesa eshte ne teresi e mobiluar, kati i 6-te dhe me lift funksional. Banesa eshte 75m2.
Qmimi eshte 350€
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190 019
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »