SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m² për qira në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Tring Smajli, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e parë (1) të banimit, ka hapësirë prej 60m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe ballkon.

Afërsia me qendrën dhe parkun e qytetit e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar.

Lokacioni: goo.gl/maps/Sujxg6vrMrL2  

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #parku
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »