SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 97m2 me qira në Aktash – Prishtina Stars.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
194714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 97m2 me qira në Aktash – Prishtina Stars.
Banesa gjendet në lagjen Aktash, në kompleksi PRISHTINA STARS (konak), mrapa Meridian Express, afër Shkollës Fillore “Naim Frashëri”, është tërësisht e mobiluar me mobilje të reja, lëshohet për herë të parë me qira dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi (njëra me banjo)
1 Kuzhinë
2 Banjo
1 Depo
1 Ballkon
1 Garazhë (+50euro pagese mujore)

ID: T00165

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/559-966
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »