SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 541/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
119 m²
ID e produktit :
194722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan ( Rr. Prishtines , para Tunellit)
Shtepia eshte 1 kateshe , ka rreth 119 m2 dhe ka keto renditje;
3+1 Dhoma, gjithashtu ka edhe nje lokal I cili eshte rreth 30-40 m2.
Qmimi sipas marrveshjes..

Per info . kontaktoni ne nr ;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mailin tone
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »