SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 542/18)
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
194723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan (afer elektro in)
Shtepia 130 m2 dhe 3 Ari, eshte 2 kateshe dhe ka 5 dhoma , eshte shtepi e re , e pa izoluar , ka bunar , e banushme .
Qmimi per kete shtepi eshte 65.000 euro (I diskutushem)

-Per info kontaktoni ne nr
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mailin tone Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »