SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan (kodi; 544/18)
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje banes e cila gjendet ne Gjilan ( te ish simpo)
Banes aka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te .
Banesa ka keto renditje;
2 dhoma te gjumit , sallon-kuzhine ten dare, banjo dhe ballkon.
Eshte e pa mobiluar .
Qmimi per kete banes eshte 40.000

Per info kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 033 / 046 121 030
Ose ne e-mail jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »