SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera ne Gjilan (kodi 545/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:29
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje banes e cila gjendet ne Gjilan (te Plisat)
Banesa ka 105 m2 dhe ka kete renditje;
2 dhoma te gjumit , 1 sallon-kuzhine , banjo , dy ballkona .
Eshte e lire prej dates 30 Gusht 2018 -

Per info kontaktoni ne nr tane te telefonit
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mailin tone
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »