SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera ne Gjilan (kodi; 546/18)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
121 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
194728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje banes e cila gjendet ne Gjilan perball spitalit .
Banes aka 121 m2 dhe eshte ne katin e 10-te .
Posedon 2 dhoma gjumi , Sallon-Kuzhine (14m2) dhe 2 terasa .
Qmimi eshte 250 euro .

Per info me te hollsishme kontkatoni ne nr tane te tel
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mail jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »