SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA LAGJJA E SPITALIT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Spitalit,kati:I katërt(IV),sipërfaqja:75m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.Banesa ështe komplet e mobiluar e orientuar nga lindja.Në çmim përfshihet edhe parkingu I jashtëm.
Çmimi:250€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »