SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 165m2 ne shitje ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
165 m²
ID e produktit :
194733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 165m2 ne shitje ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-2 Sallona te medha
-4 Dhoma gjumi
-Ballkon te madh
-2 Banjo
Ndodhet ne nje zone mjaft te mire banimi ku ka qasje shume te lehte ne te gjitha anet e Prishtine.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »