SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA TE QAFA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagjja:Te Qafa ,kati:I katët(IV),sipërfaqja:55m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor, depo ballkon dhe parking.
Çmimi:250€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »